Пам'ятка:

Відновлення роботи хребта призводить до перебудови та відновлення управління з боку ЦНС над усіма органами та системами.

Після процедур відновлення роботи хребта можливі такі відчуття:

1. Підвищена чутливість м'язів, почуття "потягування" у м'язах, дискомфорт до 7 днів.

2. Помірно виражене загострення хронічних захворювань (напр. почастішання сечовипускань при енурезі протягом 2-3 днів)

3. Емоційна нестабільність, почуття незначного тремтіння в руках та ногах (до 1 дня).

Як бути із ліками?

1. Після процедури відбувається нормалізація артеріального та мозкового тиску. Прийом «за звичкою» таблеток від тиску може бути небезпечним. Обов'язково перед прийомом препаратів поміряйте артеріальний тиск!

2. При болях люди помилково п'ють нестероїдні протизапальні таблетки (диклофенак, ібупрофен). Ці препарати не знеболюють! Вони ДУЖЕ токсичні для печінки! Скасовуються!

3. При «інсуліновому» діабеті – контролюйте цукор крові, т.к. після процедури він дуже часто нормалізується, і введення інсуліну «за розкладом» може бути небезпечним.

4. При «не інсуліновому» діабеті – контролюйте цукор і максимально швидко уникайте «сахарознижуючих» таблеток. Більшість цих таблеток - шарлатанство. Поміряйте цукор до їхнього прийому і через годину після. І переконайтеся, чи потрібні вам токсичні для печінки пігулки.

5. При звільненні від каменів нирок чи печінки найчастіше виникає біль. У цих випадках початковий препарат Но-Шпа, і лише після підтвердження, що біль спричинений відходженням каміння – баралгін.

6. Якщо ви перехвилювалися, і процедура викликала у вас занепокоєння, почуття переживання – приймайте натуральні заспокійливі: корвалол у пігулках, настоянка півонії, мікстура квартири тощо.

Що відбувається із організмом після проведення процедури?

Хребці, що неправильно стояли, часто довгі роки, повертаються на своє фізіологічне місце (природою призначене). Відновлюється нормальна робота «перетиснутих» раніше нервових закінчень, ЦНС відновлює нормальне управління організмом, і одужують хвороби, якими ви хворіли через неправильну роботу хребта.

Але ж за роки неправильного стояння хребців та навколишні тканини звикли до неправильного їхнього становища? ТАК, і тому потрібен час, поки навколишні тканини звикнуть до ПРАВИЛЬНОГО їхнього стояння.

При цьому потрібно розуміти, що одужання вимагає, крім певного часу, ще й деякої допомоги організму з вашого боку.

Як поводитися після проведення процедури, що відновлює

роботу хребта та центральної нервової системи?

1. ПОЛЮБІТЬ себе!

2. Всі ваші рухи мають бути в межах комфортних, зручних!

Не намагайтеся «дотягнутися», сядьте, коли щось підіймаєте з підлоги!

3. Не «качайте прес», скасуйте заняття на турніку, не носите важкі предмети в одній руці, несіть покупки з магазину в 2-х кульках.

4. Виключіть із життя, хоча б тимчасово, спорт.

5. Налаштуйте робоче місце за комп'ютером або столом: зі стільця видаліть коліщатка, стілець налагодьте так, щоб руки лежали на стільниці комфортно, при рівній спині (не горбиться).

6. Спіть на рівному, стійкому ліжку, яке не прогинається при кожному вашому русі.

7. Подушка має бути 10-15 см. товщиною, і лежати тільки під головою, злегка закидаючи її назад.

8. За кермом автомобіля ви повинні почуватися зручно, плечі повинні щільно прилягати до спинки сидіння, а напівзігнута рука вільно діставати до верхнього обруча керма.

9. Не робіть РІЗКИХ рухів! М'язи хребта набагато сильніші та повільніші, ніж м'язи рук або ніг. Вони просто не встигають напружитися і захистити хребет від ривка, різкого поштовху або «ловлі чашки, що падає». Так відбувається підвивих хребця, і всі наслідки.

(Ознайомитись з правильними позами у побуті та на роботі ви можете на сайті www.murzilka.dp.ua у розділі /3D модель хребта/).

З усіх питань, які у вас виникли, радиться з нами.

 Світлана Валеріївна 067-812-26-08