Хочу піти легким шляхом.

Бачу складно сприймається занадто наукова дуже серьозна інформація.

Спробую через приклад з життя.

Я зустрічаю знайомого, він чує що я працюю в клініці, і це викликає в нього інтерес. Він скаржиться що в нього болить спина, і раз в півроку він лягає у лікарню на курс лікування, йому стає краще. Але лікар який його лікує, категорично забороняє звертатися до мануального терапевта.

В мене було одразу до нього декілька прикладів:

◦ Дитина з’їзжає з гірки, дуже сильно б’ється попою о землю плаче.

◦ Людина йде і на льоду підслизується і падає на спину.

◦ Воловік біжить, і підвертає гомілковостоп.

Всі ці випадки спочатку приносять дуже великий біль, а потім залежно від організму може пройти зовсім, може трохи залишитися дискомфорт, а може залишитися біль. Що поєднує всі ці випадки?

Вірна відповідь - Травма.


Фізична травма — пошкодження тканин або органів тіла внаслідок удару, поранення, опіку тощо.

В наших випадках то фізична травма.

А зараз подовження теми. Якщо всі ці випадки об’єднує травма, то значить травматолог вилікує то все, і то забудеться як страшний сон?

Але проблема в тому, що травматологи того не роблять. Вони не лікують диспозицію хребців, зміщення попереково крижове зчленування( пояснично кресцовое сочленение), підвивихи та вивихи суглобів.

Яке відношення до цього всього має мануальна терапія?


Мануальна терапія, або лікування руками — вид терапії, спрямований на лікування кістково-м'язової системи, внутрішніх органів за допомогою дії рук. Від звичайного масажу мануальну терапію відрізняють напрями впливу й дозування сили такого впливу. Вікіпедія

Тобто якщо травматолог не лікує вашу травму, то ніякі пігулки не можуть вам допомогти вилікуватися від травми, вони можуть тільки полегшити ваш стан.

З повагою Таран Григорій Іванович.

Будьте здорові, і пам’ятайте , пігулки не являються залогом вашого здоров’я.