Фото сотрудника

Таран Степанія Миколаївна

Лікар дитячий алерголог вищої кваліфікаційної категорії

Таран Степанія Миколаївна - Лікар дитячий алерголог вищої кваліфікаційної категорії.

Закінчила Дніпровську Державну Медичну Академію (ДДМА) у 1992 році. У 1994 році, після закінчення інтернатури, отримала Сертифікат спеціаліста з дитячої алергології, та розпочала роботу у Дитячому Алергопропульмонологічному Центрі міста Дніпро на базі Дитячої лікарні №2. З 2004 року аж до закриття Центру була його завідувачкою. З 2018 року після реформи алергологічної допомоги дитячому населенню перейшла на роботу до найбільшого в Україні Алергологічного Центру міста Дніпро. Є одним із п'яти офіційно працюючих фахівців дитячих алергологів у місті Дніпро, що мають повну медичну сертифікацію. У зв'язку з цим наголошуємо - записавшись на прийом до дитячого алерголога в "Клініці Мурзілка" ви не ризикуєте отримати консультацію педіатра або гастроентеролога, який пройшов курси підвищення кваліфікації з дитячої алергології. Вас приймає сертифікований державою лікар алерголог із 26-річним стажем у практичній охороні здоров'я!


Кому в наш час незнайома така проблема як алергія? 🤷‍♀️


Алергічні реакції виникають, коли ваша імунна система реагує на чужорідну речовину, таку як пилок, бджолину отруту, вовну або їжу, яка не викликає реакції у більшості людей.


Тяжкість алергії варіює від людини до людини, і може варіювати від незначного роздратування до анафілаксії – потенційно небезпечної для життя надзвичайної ситуації!


У діагностиці та лікуванні Таран Степанія Миколаївна впроваджує сучасну європейську інноваційну технологію – молекулярну алергологію, а саме молекулярну алергодіагностику та специфічну терапію у хворих з тяжкими алергологічними захворюваннями (бронхіальна астма, поліноз тощо).


Молекулярні дослідження мають певні переваги в порівнянні зі шкірними прик-тестами, які протягом тривалого часу були основним уточнюючим методом діагностики алергічних захворювань.


Використання молекулярної алергодіагностики дозволяє виявити сенсибілізацію до головних і менш важливих компонентів алергенів, підвищити точність діагнозу та прогнозу при алергії, а також є основою призначення алерген-специфічної імунотерапії та прогнозування її ефективності ще до початку лікування.


Метод призводить до стійкої ремісії хронічної хвороби, значного покращення якості життя хворого!