Фото сотрудника

Таран Григорій Іванович

Кандидат медичних наук, лікар дитячий хірург, ортопед – травматолог вищої кваліфікаційної категорії. Директор клініки Мурзілка

Таран Григорій Іванович – Кандидат медичних наук, лікар дитячий хірург, ортопед – травматолог вищої кваліфікаційної категорії. Директор клініки Мурзілка

Закінчив Дніпровську Державну Медичну Академію (ДДМА) у 1992 році. У 1995 році, після закінчення інтернатури, отримав Сертифікат спеціаліста з дитячої хірургії та розпочав роботу в Клінічній Ординатурі на кафедрі Хірургії, ортопедії та травматології дитячого віку ДДМА на базі Обласної дитячої клінічної лікарні. 


Під час роботи в Клінічній ординатурі проводив наукову роботу на тему: "Реплантація та переміщення виростків в експерименті". З 1992 по 2012 рік – лікар дитячий хірург поліклініки ДДКЛ №2 міста Дніпро (З 1992 по 1997 рік за сумісництвом). З 1997 по 2012 рік – лікар дитячий хірург відділення хірургії новонароджених Дитячої міської лікарні №3 міста Дніпро (за сумісництвом). З 2017 року отримав Сертифікат спеціаліста зі спеціальності «Народна та традиційна медицина». Автор 62 наукових праць з гістології, дитячої хірургії, ендоскопічної хірургії, дитячої ортопедії – травматології, реабілітації та мануальної терапії. Автор 28 Доповідей на Всесоюзних, Всеукраїнських та Міжнародних конференціях. Автор статей, внесених до Міжнародних наукометричних Баз даних.


У 2003 році захистив Кандидатську Дисертацію на тему: "Вибір методу оперативного лікування залежно від морфологічного стану тканин нирки та сечовивідних шляхів у дітей".


З 2012 року - директор медичного центру "Клініка Мурзілка™"